0,00 zł
0 artykuły

do kasy

Ph.D. George Paschalidis

29.01.2016 r. Odbędzie się w Warszawie I Międzynarodowa Konferencja z udziałem Dr. G. Paschalidisa. Tematem konferencji będzie zastosowanie modelu 3AT w medycynie naturalnej i odżywianiu holistycznym. Konferencja połączona będzie ze światową premierą nowej książki Aureliusza Wilka „Filozofia Przypraw” wg modelu 3AT.


Konferencja odbędzie się w Studio Sante w Warszawie przy ulicy Jagielońskiej 55 i poświęcona będzie w całości zagadnieniom wprowadzania szerokiej gamy ziół i zdrowych przypraw do powszechnego użytku, w celach profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych. W trakcie konferencji Dr G. Paschaidis i Cheef Aureliusz Wilk odpowiadać będą na pytania słuchaczy.


26.01.2016 r. Ceremonia nadania tytułu Doktora George Paschalidisowi

26 stycznia (wtorek), o 8 wieczorem, odbędzie się ceremonia nadania doktoratu z psychologii dla George Paschalidis-a.
Doktorat zostaje przyznany w uznaniu za wielki wkład w rozwój medycyny warunków ekstremalnych, na wniosek Rosyjskiej Akademii Badań i Edukacji "Noosfera". Po gruntownym przeanalizowaniu zasad modelu 3AT i potwierdzeniu wszystkich jego założeń w zastosowaniach dla osób narażonych na długotrwałe przebywanie w odosobnieniu, w warunkach mikrograwitacji, w przestrzeni kosmicznej.
Doktorat został przyznany przez: Rektora, profesora, doktora nauk, Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych Leonid-a V. Nowikow-a i przez Wiceprezesa Rady Naukowej "Noosfera", profesora, doktora wiceprezesa rosyjskiego Stowarzyszenia Lotnictwa, Medycyny Morskiej i Kosmicznej, Yury-a Tarasov-a.

25.12.2015 r. George Paschalidis zostaje członkiem rzeczywistym stowarzyszenia Rosyjskiego lotnictwa, przestrzeń kosmicznej, marynarki wojennej i medycyny ekstremalnej

"W dniu 25 grudnia 2015 Pan Paschalidis został oficjalnie członkiem rzeczywistym Stowarzyszenia Rosyjskiego lotnictwa, przestrzeni kosmicznej, marynarki wojennej i medycyny ekstremalnej. To bardzo prestiżowa i ceniona organizacja działająca w ramach Rosyjskiej Akademii Nauk. Udział Pana Paschalidisa w tym stowarzyszeniu zaowocuje zaangażowaniem elity rosyjskich naukowców w rozwoju projektów 3AT.

02. 11.2015 udział Pana Paschalidisa w IX Międzynarodowej Konferencji Przestrzeni Kosmicznej, Morskiej i Medycyny Ekstremalnej w Moskwie.


W Instytucie psychologii w Moskwie odbyła się IX międzynarodowa Konferencja Przestrzeni Kosmicznej, Morskiej i Medycyny Ekstremalnej. Pan George Paschalidis przedstawił rozprawę naukową pod tytułem: "Potrójna antropogeografia rodzaju ludzkiego (3AT Paschalidis). W zaprezentowanym modelu ujawnił dwa komplementarne sposoby zapobiegania i leczenia chorób: poprzez zapewnienie właściwych składników dostarczanych z naturalnym światłem do mózgu oraz przekazu związków chemicznych z układu trawiennego do komórki i z komórki do mózg". W części konferencji poświęconej odkryciu 3AT pana Paschalidis-a, wystąpili przewodniczący Konferencji Pan VD Vlasov i dwóch wiceprezesów konferencji Igor Gabbasov i Yiuri Tarasov. W konferencji wzięło udział wielu przedstawicieli ośrodków badawczych z całego świata, którzy zainteresowali się zagadnieniem 3AT w celu stosowania go w zakresie zapobiegania i leczenia we wszystkich dziedzinach medycyny.

linki do publikacji naukowych: http://www.georgepaschalidis.gr/wp-content/uploads...
http://www.georgepaschalidis.gr/wp-content/uploads...
https://library.iated.org/view/STATHOPOULOU2012MOD